کد خبر : 100706
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳

ﺻﺪور 6 ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی در خراسان شمالی

ﺻﺪور 6 ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی جانشین معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ﺻﺪور شش ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی در شهرستان های شیروان، جاجرم و فاروج خبر داد. دکتر امیر امانی با تشریح اقدامات مرتبط با شیوع ویروس کرونا در استان اظهار کرد: در این مدت چهار ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی ﻛﻨﻨﺪه دﺳﺖ ﺑﺮ ﭘﺎﻳﻪ اﺗﺎﻧﻮل

ﺻﺪور 6 ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی جانشین معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ﺻﺪور شش ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی در شهرستان های شیروان، جاجرم و فاروج خبر داد.

دکتر امیر امانی با تشریح اقدامات مرتبط با شیوع ویروس کرونا در استان اظهار کرد: در این مدت چهار ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺿﺪﻋﻔﻮنی ﻛﻨﻨﺪه دﺳﺖ ﺑﺮ ﭘﺎﻳﻪ اﺗﺎﻧﻮل در ﺷﻴﺮوان و ﺟﺎﺟﺮم و دو ﭘﺮواﻧﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﻠﻮل ﺿﺪﻋﻔﻮﻧﻲ ﻛﻨﻨﺪه ﺳﻄﻮح، در ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﻫﺎی ﺷﻴﺮوان و ﺟﺎﺟﺮم و ﻓﺎروج صادر شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، وی به اقدامات صورت گرفته در حوزه دارو اشاره کرد و با بیان اینکه رایزنی با شرکت های تولیدکننده الکل و ضدعفونی کننده های پایه الکلی صورت گرفته است، ادامه داد: 25 هزار ژل و مواد ضد عفونی کننده در ابعاد 50 تا 500 سی سی تامین و توزیع شده است.

امانی ﺗﺸﻮﻳﻖ ﺑﻴﺶ از 15 ﺗﻮﻟﻴﺪی اﺳﺘﺎن ﺑﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﺎﺳﻚ و ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﻲ ﺑﺎ ﺧﻴﺮ ﺑﺠﻨﻮردی ﻣﻘﻴﻢ ﭼﻴﻦ ﺑﺮای ﺗﺤﻮﻳﻞ ﺗﺠﻬﻴﺰات ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از شیوع ویروس کویید19 را از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی این معاونت عنوان کرد.

وی با اشاره به ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺤﻠﻮل ﺿﺪ ﻋﻔﻮﻧﻲ ﻛﻨﻨﺪه در آزﻣﺎﻳﺸﮕﺎه ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﻏﺬا و دارو و ﺗﻮزﻳﻊ 300 ﻟﻴﺘﺮ ﺑﺮای متقاضیان در ادارات استان، افزود: ﺑﺮﮔﺰاری ﻛﻤﻴﺘﻪ ﻗﺮارﮔﺎه رﺻﺪ و ﭘﺎﻳﺶ ﺗﻮزﻳﻊ دارو و ﻣﻠﺰوﻣﺎت اﺳﺘﺎن، ﺗﺸﻜﻴﻞ ﻛﻤﻴﺘﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﻣﺘﻤﺮﻛﺰ ﺑﺤﺮان در داﻧﺸﮕﺎه، برآورد اوﻟﻴﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﻠﺰوﻣﺎت ﻣﺼﺮﻓﻲ ﻣﻮرد ﻧﻴﺎز در راﺳﺘﺎی ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﻛﺮوﻧﺎ (ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﻲ و دوﻟﺘﻲ) و ﺗﺎﻣﻴﻦ اﻋﺘﺒﺎر ﺟﻬﺖ ﺧﺮﻳﺪ ﻣﻠﺰوﻣﺎت از دیگر فعالیت ها بوده است.

جانشین معاون غذا و داروی دانشگاه همچنین از بازدید کارشناسان این معاونت از تعدادی از کارخانه های استان برای تولید الکل اتانول و تهیه محلول ضد عفونی پوست خبر داد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید باتری ماشین کره ای و خارجی

خرید دی ان اس گیمینگ

لیست تجهیزات آتش نشانی

طراحی لوگو حرفه ای

خرید و فروش شرکت پیمانکاری

دیزل ژنراتور

مهاجرت به کانادا

ولت متر عقربه ای

دانلود زيرنويس فارسي سريال

رپورتاژ آگهی یا ریپورتاژ آگهی

خرید حساب پراپ

خرید ممبر واقعی تلگرام

سازمان امور مالیاتی

معرفی برنامه صندوقچه وام خانگی

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز