کد خبر : 200658
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

دانلود زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019

دانلود زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019

دانلود زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019 همچنین به عنوان Living in Bondage II شناخته می شود، یک اجرایی هیجان انگیز ماوراء طبیعی نیجریه ای محصول 2019 است که توسط چارلز اوکپالک تهیه شده است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم کلاسیک Living in Bondage در سال 1992 است که کنت اوکونکوو، کانایو او.

دانلود زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019 همچنین به عنوان Living in Bondage II شناخته می شود، یک اجرایی هیجان انگیز ماوراء طبیعی نیجریه ای محصول 2019 است که توسط چارلز اوکپالک تهیه شده است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم کلاسیک Living in Bondage در سال 1992 است که کنت اوکونکوو، کانایو او. کانایو، انینا نویگوه و مونا آبی را به همراه Swanky JKA در نقش اصلی خود بازی می‌کند. رمزی نوآه، که اولین کارگردانی خود را انجام می دهد، نقش شرور اصلی را بازی می کند. این فیلم عمدتاً نقدهای مثبتی دریافت کرد و در پایان اکران خود در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های نیجریه در تمام دوران در رتبه یازدهم قرار گرفت. این فیلم در ماه می 2020 در نتفلیکس به نمایش درآمد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019 بیست و پنج سال پس از وقایع فیلم اصلی، اندی اوکه (کنت اوکونکوو) اکنون یک مرد خداست و از وفاداری خود به فرقه مخفی که اکنون به عنوان برادری شش نفر شناخته می شود، چشم پوشی می کند. این فرقه به یک سازمان بین‌المللی گسترش یافته است و اکثر اعضای نیجریه‌ای که از شورش‌های اوتوکوتو در سال 1996 جان سالم به در برده‌اند، جدا از رئیس امگو (کانایو او. کانایو) – که اکنون مدعی استانداری ایمو است – و مایک اکجیمبه (باب-مانوئل اودوکوو) از کشور فرار کردند. فیلم با اوبینا (اینینا نویگوه) پسر امگو شروع می شود که دختر خردسالش کوسی (چارلین چیسوم ایگناتوس) را در جنگلی به عنوان بخشی از یک مراسم پولساز به قتل می رساند و با اشاره به داستان اصلی، روح او پدرش را در طول فیلم عذاب می دهد. ، منجر به مرگ ناگهانی وی در پایان می شود.

ننامدی اوکه (جی‌کای سوانکی) – پسر مخفی اندی توسط همسر دوم مرحومش اگو – توسط بستگان مادری پاسکال انوری (زولو آدیگوه) و همسرش یونیس (ابله اوکارو) بزرگ شده است و با پسرشان توبی (شان فاکوا) پیوند نزدیکی دارد. ). ننامدی که بسیار جاه طلب است، اما تا حد زیادی بدشانس است، پنج سال پس از فارغ التحصیلی نمی تواند یک شغل ثابت به عنوان مدیر تبلیغات داشته باشد. علیرغم مخالفت عمویش که از پیشینه غیبی امگو آگاه است، ننامدی که مشتاق یک سبک زندگی مجلل به هر وسیله ممکن است، با همسر امگو، ننکا (ندیدی اوبی) و اوبینا آشنا می شود که هر دو به او کمک می کنند تا با تبلیغات ارتباط برقرار کند. صنعت.

ریچارد ویلیامز ثروتمند میلیاردر (رمسی نوآه) در طی یک سخنرانی اداری که در آن ننامدی کمپین خود را برای یک شبکه ریلی آینده راه اندازی می کند، تحت تاثیر نبوغ او قرار می گیرد. او ننامدی را به طور حرفه ای راهنمایی می کند، و دومی به جایگاه بالای جامعه تبدیل می شود و ثروت و شهرت هنگفتی به دست می آورد، اما زندگی جدید او بهایی دارد. ریچارد بدون اینکه ننامدی بداند، رهبر جدید شش نفر است که در مأموریتی است تا او را به فرقه خود جذب کند، و به دلیل گذشته اندی، دودمان اوککه برای همیشه به سمت تاریکی گره خورده است.

اوزوما (دیوید جونز) روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس تحقیقی، به‌ویژه پس از مرگ خواهرش و دخترش کوسی در شرایط مرموز، به میلیاردرهای برجسته مرتبط با قتل‌های مرموز مشکوک می‌شود و برای یافتن پاسخ به ملاقات اندی می‌رود. اندی پس از اینکه اوزوما از وجود ننامدی به پسرش اطلاع می‌دهد که قبل از تمام شدن زمان، او را از شر The Six نجات می‌دهد، با تجربه‌ی فرقه‌گرایی، ناموفق تلاش می‌کند. ریچارد در نهایت ننامدی را آغاز می کند، اما پس از امتناع اندی، موفق نمی شود اندی را به گروه بازگرداند. ننامدی بعداً از پیوستن به The Six پشیمان می شود، به خصوص پس از اینکه با کلی (موناچی آبی) که در عروسی Obinna ملاقات می کند، وقتی که دومی هفت ماه پس از مرگ همسرش دوباره ازدواج می کند، عاشق شد. ریچارد و امگو به او دستور داده‌اند که او را به عنوان قربانی معرفی کند و ننامدی بین مماشات با فرقه و نجات جان کلی درگیر است.

توبی به ملاقات ننامدی افسرده می رود تا به رفتار مالیخولیایی او پی ببرد و شب را در محل او سپری می کند، اما ریچارد ننامدی را تسخیر می کند و به او دستور می دهد که به جای کلی به پسر عموی خفته اش چاقو بزند. ننامدی که قادر به مقاومت نیست، به جای خود به چاقو زدن متوسل می شود و به سرعت به بیمارستان منتقل می شود و در آنجا زنده می ماند و با پدر بیولوژیکی اش اندی که قبلاً او را طرد کرده بود آشتی می کند. اعضای The Six پس از ضبط ضبط شده توسط Obinna به اوزوما قبل از خودکشی او به عنوان مدرک، دستگیر می شوند. با این حال، ریچارد می‌تواند از کیفرخواست طفره رود و قبل از پخش تیتراژ پایانی، در جت شخصی‌اش دیده می‌شود.

زیرنویس فیلم Living in Bondage: Breaking Free 2019  - بلو سابتایتل

زیرنویس Living in Bondage: Breaking Free 2019 در سال 2015، چارلز اوکپالک حقوق زندگی در اسارت را از نویسنده کنت نبیو برای بازسازی احتمالی برای فیلمبرداری در اروپا و آمریکا و همچنین نیجریه به دست آورد. این خبر بعداً در اینستاگرام تأیید شد، اما به مدت سه سال در جهنم توسعه فرو رفت. در سال 2018، نواح اعلام کرد که این فیلم به جای بازسازی به دنباله ای تبدیل می شود و با عنوان Living in Bondage: Breaking Free، اولین کارگردانی خود را نشان می دهد. بازیگران Okonkwo، Udokwu و Kanayo که در نسخه اصلی حضور داشتند، حفظ شدند.

اولین نمایش ویژه در 2 نوامبر 2019 در سینماهاوس فیلم، لاگوس؛ به طور کلی به عنوان یکی از مورد انتظارترین فیلم های نیجریه ای برای سال 2019 در رسانه ها برچسب گذاری شد. این فیلم در 8 نوامبر 2019 در نیجریه در 52 مکان اکران شد.

این فیلم از نظر انتقادی در گیشه موفق بود. در زمان اکران خود، بالاترین آخر هفته افتتاحیه را برای یک فیلم نیجریه ای برای سال 2019 با فروش 25.8 میلیون پوند و بالاترین کلکسیون در یک روز را برای یک فیلم نالیوود در سال 2019 ثبت کرد. این فیلم همچنین بالاترین افتتاحیه را به عنوان فیلم غیر کمدی برای سال 2019 به ثبت رساند.

طبق گزارش انجمن غرفه‌داران سینمای نیجریه، در هفت روز اول اکران، این فیلم 6/48 میلیون پوند فروش داشت. این فیلم در دومین هفته اکران 36.7 میلیون پوند جمع آوری کرد تا در جایگاه اول باکس آفیس نیجریه باقی بماند. در هفته سوم، این فیلم 24.7 میلیون پوند جمع آوری کرد و به رتبه 2 سقوط کرد، البته بالاترین پذیرش آخر هفته را داشت. پس از سه هفته بیش از 100 میلیون پوند درآمد داشت. این رکورد از رکورد 2019 که توسط Bling Lagosians ثبت شده بود، پیشی گرفت.

در چهارمین هفته اکران، این فیلم دوباره جایگاه اول باکس آفیس را به دست آورد و در طول هفته 19.6 میلیون پوند فروخت. این فیلم در هفته پنجم افت 38 درصدی را برای هفته خود تجربه کرد و 12.5 میلیون پوند به دست آورد و به رتبه 4 سقوط کرد. هفته ششم فیلم با فروش 5.7 میلیون پوند به رتبه 6 سقوط کرد. هفته هفتم؛ در طول تعطیلات، این فیلم 5.4 میلیون پوند فروش داشت که تنها 6 درصد کاهش داشت. در هفته هشتم، این فیلم با فروش 4.6 میلیون روپیه در رتبه 10 باکس آفیس نیجریه قرار گرفت. مجموع نهایی پس از 11 هفته به 163.4 میلیون پوند در گیشه رسید. این فیلم در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های نیجریه در تمام دوران‌ها پس از اکران خود در رتبه یازدهم قرار گرفت. این فیلم در ماه مارس شاهد یک بار دیگر در سینما بود که مجموع فروش آن را به 168.7 میلیون پوند رساند.

زیرنویس Living in Bondage: Breaking Free 2019  - بلو سابتایتل

Living in Bondage: Breaking Free عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان و تماشاگران فیلم دریافت کرد. وب‌سایت سرگرمی پالس نیجریه آن را در فهرست 10 فیلم برتر سال نالیوود قرار داد. این فیلم به دلیل کارگردانی، فیلمبرداری و موسیقی متنش مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و منتقدان عملکرد Swanky JKA را ستایش کردند. برعکس، کارگردانی شخصیت اوزوما (با بازی دیوید جونز) مورد بررسی قرار گرفته است. Gbenga Bada از Pulse Nigeria از اجرای کارگردانی نواح و نقش شرور تمجید کرد. بادا همچنین گفت که این فیلم “روشن بیشتری بر وجود جوامع غیبی می اندازد و در عین حال به طرز سرگرم کننده ای به عموم مردم آموزش می دهد”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید باتری ماشین کره ای و خارجی

خرید دی ان اس گیمینگ

لیست تجهیزات آتش نشانی

طراحی لوگو حرفه ای

خرید و فروش شرکت پیمانکاری

دیزل ژنراتور

مهاجرت به کانادا

ولت متر عقربه ای

دانلود زيرنويس فارسي سريال

رپورتاژ آگهی یا ریپورتاژ آگهی

خرید حساب پراپ

خرید ممبر واقعی تلگرام

سازمان امور مالیاتی

معرفی برنامه صندوقچه وام خانگی

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز