کد خبر : 154766
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴

وداع با تنها برند بسکتبال همدان …

وداع با تنها برند بسکتبال همدان …

عکس تزئینی است ایسنا/همدان هفته گذشته مسابقات پلی آف لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان برگزار و پس از دو روز رقابت تکلیف تیم های صعودکننده در این مسابقات مشخص شد. متأسفانه در مسابقات پلی آف لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان تیم خانه بسکتبال اسدآباد به عنوان

وداع با تنها برند بسکتبال همدان ...
عکس تزئینی است

ایسنا/همدان هفته گذشته مسابقات پلی آف لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان برگزار و پس از دو روز رقابت تکلیف تیم های صعودکننده در این مسابقات مشخص شد.

متأسفانه در مسابقات پلی آف لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان تیم خانه بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها نماینده تیم بسکتبال استان همدان در لیگ دسته یک بسکتبال کشور از ادامه بازی ها بازماند و با وداعی تلخ از دور مسابقات امسال لیگ دسته یک کشور حذف شد.

حذف تیم بسکتبال اسدآباد کام بسیاری از طرفداران بسکتبال استان همدان را تلخ کرد و هر یک از طرفداران این تیم به تجزیه و تحلیل علل این شکست و ناکامی در این دور از مسابقات پرداختند که باید با احصاء و شناسایی این ضعف ها و نارسایی ها و مرتفع کردن مشکلات برای مسابقات سال آینده از هم اکنون توسط مسئولان امر چاره اندیشی و تدبیر شود در غیر این صورت برای همیشه با برند باقی ماندن این تیم لیگ دسته یک کشور باید خداحافظی کرد.

رئیس هیئت بسکتبال استان همدان در این باره در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نداشتن اسپانسر یکی از مهمترین دلایل شکست و حذف تیم خانه بسکتبال اسدآباد در مسابقات امسال به عنوان تنها نماینده استان همدان در لیگ دسته یک بسکتبال کشور به شمار می رود.

پرویز ریحانی گفت: در صورت هر گونه حمایت نیز حمایت ها بیشتر توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و نیز هیئت بسکتبال استان و شهرستان و کمی هم کمک و حمایت های فرماندار و نماینده مردم اسدآباد در مجلس بوده که البته این حمایت و کمک های مالی برای لیگ دسته یک کشور کافی و وافی نبود و به طور قطع با نداشتن اسپانسر نتیجه مطلوبی نمی توان از مسابقات گرفت.

وی تصریح کرد: اگر برای تیم اسپانسر تعیین می شد با حمایت های اسپانسر امکان جابه جا کردن بازیکن و تعیین یک سرمربی حرفه ای برای تیم وجود داشت که بتواند با بازی خود در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و بدرخشد.

باید برای تیم اسپانسر بخش خصوصی جذب شود

ریحانی با اشاره به اینکه ماحصل تیم لیگ ما در ورزش استان همدان تیم پاس است که مسئولان از آن حمایت می کنند و از لحاظ مالی همچنان دارای مشکل است، خاطرنشان کرد: باید برای تیم یک اسپانسر بخش خصوصی جذب و بخش خصوصی برای حمایت از تیم وارد میدان شود که متأسفانه با عدم رغبت بخش خصوصی برای اسپانسری تیم های ورزشی در استان همدان مواجه هستیم.

وی یکی دیگر از دلایل شکست تیم در این دور از مسابقات را سرمربی دانست و بیان کرد: هماهنگی های لازم را در مسابقات برای تیم انجام دادیم و یکی از مربیان استان همدان برای تیم گذاشته شد که با انتخاب این سرمربی نتایج دور رفت عالی بود اما در دور برگشت متإسفانه با کنار گذاشتن سرمربی قبل مدیریت ضعیف شد و مربی دور برگشت، توان مربیگری و سرمربیگری لیگ را نداشت و در حد لیگ دسته یک کشور نبود.

رئیس هیئت بسکتبال استان همدان در ادامه با بیان اینکه مدیریت داخلی تیم هم باید قوی تر عمل می کرد، یادآور شد: در لیگ دسته یک کشور هر چقدر کادر فنی قوی تر باشد و تیم را درست مدیریت کند، تیم راحت تر در مسابقات شرکت می کند.

ریحانی مطرح کرد: صرفاً حضور در لیگ دسته یک کشور یک تفکر غلط بوده و اینکه فقط یک تیم در لیگ دسته یک کشور حضور یابد، کاملاً اشتباه است بلکه باید با جذب اسپانسر و برنامه ریزی دقیق و تعیین سرمربی حرفه ای و کادر فنی قوی و جذب بازیکنان در حد لیگ در مسابقات حضور یافت تا بتوان در کشور حرفی برای گفتن داشت.

عملکرد تیم در دور سوم مسابقات رضایت بخش نبود

سرمربی سابق خانه بسکتبال اسدآباد هم به خبرنگار ایسنا گفت: عملکرد تیم خانه بسکتبال در دور سوم مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک کشور در مرحله پلی آف رضایت بخش نبوده و به طور قطع در صورت وجود سرمربی توانمندتر نتیجه ای که خانه بسکتبال اسدآباد در لیگ دسته یک بسکتبال کشور به دست آورد، این چنین نمی بود.

سجاد عطایی با بیان اینکه تیم بسکتبال اسدآباد در دوره اول مسابقات سه برد و یک باخت کسب کرد، افزود: متأسفانه در دور برگشت مرحله دوم این نتیجه به یک برد و سه باخت تغییر یافت و دو روز پیش در پایان پلی آف مسابقات لیگ دسته یک کشور در گروه شمال به میزبانی همدان ابتدا بازی اول با اختلاف ۲۲ و در بازی دوم با اختلاف ۲۶ امتیاز به تیم آتشی تهران واگذار و از دور مسابقات لیگ دسته یک کشور حذف شد.

وی با اشاره به استعفای خود از سرمربیگری تیم بسکتبال اسدآباد در بهمن ماه سال جاری اظهار کرد: متأسفانه یکی از دلایل استعفایم مداخله های سرمربی فعلی در امور فنی تیم بود که در مرحله دوم مسابقات به میزبانی استان کردستان موجب عدم تمرکز م شد و این امر موجبات استعفایم را به میل و اراده خودم رقم زد.

عطایی در ادامه بیان کرد: علاوه بر ارزیابی های بنده از عملکرد سرمربی فعلی تیم بسکتبال اسدآباد، نداشتن اسپانسر و عدم جذب بازیکن برای مسابقات مرحله پلی آف از دیگر دلایل حذف تیم بسکتبال اسدآباد در مسابقات امسال بود.

سرمربی سابق خانه بسکتبال اسدآباد همچنین خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال اسدآباد علاوه بر حمایت های مالی و جذب اسپانسر برای تیم، نیاز به جذب بازیکنانی در اندازه لیگ دسته یک کشور برای تیم بود تا به روند روبه رشد تیم کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد از بازیکنان تیم خانه بسکتبال اسدآباد بومی استان بودند که از بین این بازیکنان تنها چند نفر توانایی بازی در لیگ دسته یک کشور را داشتند که امید است با حمایت های جامعه ورزشی و جذب اسپانسر این تیم به نتایج مطلوبی دست یابد.

برند ماندن تیم بسکتبال اسدآباد نیازمند اسپانسر است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد نیز در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تیم بسکتبال اسدآباد برای برند ماندن نیازمند اسپانسر است، با اشاره به ناکامی این تیم در مسابقه پایانی خود در مسابقات امسال لیگ دسته یک بسکتبال کشور اظهار کرد: تیم بسکتبال اسدآباد در دور اول مسابقات لیگ دسته اول کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشت و این نشان داد شهرستان اسدآباد از نظر بازیکن و استعداد در شرایط خوبی قرار دارد اما متأسفانه در ادامه کار بین سرمربی و مربی تیم اختلافاتی به وجود آمد و سرمربی تیم اقدام به استعفا کرد.

علی جمور افزود: بنده بعد از استعفاء، جلسه ای با حضور سرمربی بسکتبال، مربی تیم بسکتبال و رئیس هیات بسکتبال استان در اداره ورزش و جوانان تشکیل دادم و قرار شد تا اختلافات موجود بین سرمربی و مربی تیم مرتفع و حل شود و سرمربی سابق دوباره به عنوان سرمربی حرفه ای فعالیت خود را با این تیم ادامه دهد، اما این جلسات راه به جایی نبرد و طبیعتاً در ادامه مسابقات نتیجه مطلوبی هم حاصل نشد.

جمور با بیان اینکه نبود اسپانسر از مهمترین مشکلات تیم بسکتبال اسدآباد است، گفت: تیم بسکتبال اسدآباد به عنوان تنها نماینده استان همدان در لیگ دسته یک کشور حضور دارد و این امر افتخار بزرگی محسوب می شود که علاوه بر اسپانسر، نیازمند سرمربی کاربلد و حرفه ای است.

به گزارش ایسنا، در پایان امیدواریم با دورخیز در جذب اسپانسر بخش خصوصی توسط اداره کل و هیئت بسکتبال و مسئولان شهرستان اسدآباد بتوان نقاط ضعف تیم را مرتفع و بتوان تیم برند بسکتبال استان همدان را حفظ کرد و با برنامه ریزی های دقیق و تقویت کادر فنی تیم زمینه درخشیدن در مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک کشور در سال ۱۴۰۰ را از هم اکنون رقم زد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دیزل ژنراتور

آزمون های خود ارزیابی حقوق مهندسی

مهاجرت به کانادا

ولت متر عقربه ای

دانلود زيرنويس فارسي سريال

رپورتاژ آگهی یا ریپورتاژ آگهی

خرید حساب پراپ

دوره فتوشاپ در تبریز

خرید ممبر واقعی تلگرام

سازمان امور مالیاتی

معرفی برنامه صندوقچه وام خانگی

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز